Posted on

Představte si, že máte úspěšný eshop, který má atraktivní vzhled. Každý den máte návštěvníky, které zaujme natolik, že si od vás rádi nakoupí vaše zboží. Eshop máte propojený se sociálními sítěmi, srovnavači a všichni vám dávají skvělá hodnocení. Správu eshopu vám zajišťuje zkušená firma, takže se nemusíte starat skoro o nic a váš byznys šlape jako švýcarské hodinky.

Prestashop

Pokud vám to připadá jen jako hezký sen, stačí se podívat na úspěšné české eshopy. Víte, jaké je jejich tajemství? Jejich majitelé svěřili tvorbu a správu eshopu do rukou zkušené firmy, která udělá veškerou dřinu za ně. Mezi tuzemské a celosvětově nejlepší řešení pro eshopy se řadí především Prestashop. Jen v České republice ho využívá mnoho předních společností, které mají každý den nespočet prodejů. Čím je to způsobeno? Jde o geniální open source řešení, které nabízí prakticky neomezené množství vzhledů a funkcí, vzhled se řídí šablonami, které lze upravovat nebo lze vytvořit unikátní design na míru. Funkce se řídí moduly, které lze instalovat nebo naprogramovat za pomoci zkušených programátorů. Na koho se však obrátit pro tvorbu eshopu na Prestashopu? Neriskujte s neznámými programátory na volné noze nebo firmami s nedostatkem zkušeností, raději jděte na jistotu a zvolte firmu, která vybudovala už stovky úspěšných eshopů, 1presta.cz.

Eshop s 1presta.cz

Společnost vám zajistí tvorbu eshopu už od píky, a základě vaší vize stvoří eshop, který bude po vzhledové i funkční stránce odpovídat vašim představám i současným standardům. Je jedno, jestli potřebujete menší eshop pro desítky produktů nebo velký eshop pro tisíce produktů, dostane se vám výhodného řešení na míru. Pokud se bojíte správy, nemusíte mít strach, společnost vám zajistí i výhodnou správu a budete tak mít po ruce tým zkušených programátorů i webdesignerů, který váš eshop kdykoliv upraví nebo vám poradí. Zvolte řešení, které má smysl a u kterého máte úspěch zaručený.