Posted on

Koupení auta je úžasná věc, obdivujete jeho vzhled, užíváte si všech jeho předností a stane se vaším nedílným pomocníkem. Po letech používání vás však může jeho vzhled omrzet a začnete přemýšlet, jakým způsobem by bylo možné ho změnit. Nejvýraznější změnou u každého vozu je změna barvy karosérie. Pokud si myslíte, že by to byla změna příliš náročná a nákladná, jste na omylu, můžete k tomu použít car wrapping, tedy využití speciální wrap fólie, která doslova převlékne váš vůz do jiné podoby. Říká se, že šaty dělají člověka, v tomto případě lze konstatovat, že fólie dělá auto, protože po aplikaci se změní k nepoznání.

Proč použít wrap fólii

Jde o levný a snadný způsob, jak změnit vzhled vozu a postarat se, aby vypadal atraktivně. Wrap fólie se nabízí v mnoha provedeních, od chromovaných až po karbonové, lesklé, diamantové a nespočet dalších. Skutečným specialistou na wrap fólie je mezi eshopy web tatechnix.cz, který nabízí široký výběr kvalitních wrap fólií. Váž vůz s nimi vynikne a můžete je použít nejen k polepu karosérie, ale i do interiéru. I interiér tak může změnit svůj ráz a vy si záhy budete připadat, jako když sedíte ve zcela jiném voze. Vzhled některých wrap fólií je natolik úchvatný, že vaše auto nikdo nepřehlédne. Obzvláště u sportovních vozů je jejich vzhled senzační.

Fólie lze aplikovat a celý vůz nebo na jeho jednotlivé části, přizpůsobí se i drobným ohybům a tak můžete polepit třeba i zrcátka. Fólie jsou samolepící, takže je jejich aplikace velmi snadná a disponují mikrokanálky, které zabrání tomu, aby se při aplikaci vytvořily bubliny, které by škodily na vzhledu. Fólie pro vás nepředstavují omezení, jsou odolné vůči každému počasí a můžete s nimi auto i umývat. Jejich aplikace lak nepoškodí, při odstranění zde nezůstanou zbytky lepidla. Fólie mohou lak naopak ochránit, jde o vrstvu, která zabrání poškrábání laku a pomůže déle zachovat jeho původní vzhled. Objevte na tatechnix.cz, jaké fólie by mohly změnit vzhled vašeho vozu.