Posted on

Nákup nového telefonu je vždy velká událost, konečně si užijeme větší displej, lepší foťák a silnější výkon. Každý nový telefon je krásný, ale je třeba si uvědomit, že patří mezi nejčastější věci, které používáme. Mnoho lidí má telefon v ruce i několik hodin denně. Často ho odkládáme na různé povrchy, občas nám spadne a také se často dostane do kontaktu s ostrými předměty. Hromadí se na něm praskliny, škrábance a postupně ztrácí na kráse. Tomu jde ovšem zabránit. Stačí pořídit ochranná skla a pouzdra na mobil.

Stylová ochrana telefonu

Běžný telefon nikoho nezaujme a časem se okouká. Pomocí pouzdra na mobil může dostat telefon zcela jiný vzhled. Zvolte moderní designové pouzdro s krásnými motivy a telefon zcela změní svou tvář. Pouzdra na telefon pořídíte v eshopu Coolpouzdra.cz, kde se vám nabízí kvalitní pouzdra české výroby a to na většinu telefonů. Podle značky a modelu telefonu si během pár vteřin najdete kryty přesně pro váš přístroj. Vybírat můžete z celkem 225 motivů, od nejrůznějších nápisů až po animované motivy, motivy s přírodou, akčními hrdiny a mnoho dalšího. Pouzdra jsou levná a můžete je časem střídat, pokud se vám nějaký motiv okouká, jednoduše pouzdro vyměníte za jiné. Kromě pouzder v eshopu pořídíte i ochranná skla a fólie, vždy dbejte na kompletní ochranu telefonu. Jelikož je veškeré zboží skladem, bude vám doručeno velmi rychle, doprava je už od 25 Kč a pokud nakoupíte nad 600 Kč, dopravu máte zdarma.

Šikovné doplňky na telefon

Pouzdra na telefon jsou také skvělým dárkem, pokud chcete potěšit své blízké, pořiďte jim kryt na telefon s motivem, který mají rádi. V eshopu naleznete i příslušenství pro mobily, se kterým bude používání telefonu ještě jednodušší. Velmi praktickým doplňkem ke krytům jsou nalepovací kapsy na kreditky. Dále můžete pořídit i držáky PopSocket, s nimi se vám bude s telefonem mnohem lépe manipulovat, jsou vám k dispozici v mnoha provedeních. Zajímají vás novinky za světa telefonů? Na webu Coolpouzdra.cz je blog o telefonech, kde se vám nabízí zajímavé novinky, ale i tipy a rady.