Posted on

Jak znají vaši firmu klienti nebo vaši kolegové? V mnoha firmách ani zaměstnanci pořádně neznají správný název firmy, ve které pracují a to je velmi špatně. Můžete mít sebevětší firmu, ale pokud ji správně neprezentujete zaměstnancům a okolí, jen těžko si její jméno může získávat úspěch. Je důležité dávat o jménu firmy vědět, jméno je totiž něco, co si lidé pamatují a když po letech budou chtít využívat vaše produkty nebo služby, tak si vás vybaví právě podle jména. Pro řadu lidí je investice do budování jména zbytečná, ale takoví lidé většinou žádného velkého úspěchu nedosáhnout. Skvělou možností pro podporu jména je firemní potisk.

Výhody firemního potisku

Potěšilo by vás kdyby vás ráno pozdravil váš zaměstnanec a namísto svého běžného outfitu měl tričko nebo košili s logem vaší firmy? Jistě by to na vás udělalo zcela jiný dojem, dotyčný člověk má pak větší pocit sounáležitosti, když používá věci s potiskem firmy, ve které pracuje. Když se mluví o firemním potisku, mnoho lidí si představí letáky, potištěné vozy a vzducholoď s nápisem. Může jít i o drobnosti, které jsou velmi důležité, například kancelářské potřeby a předměty.

O jméno vaší firmy se starají i vaši zaměstnanci tím, co používají a jak se prezentují okolí. Postarejte se, aby měli například blok s vlastním potiskem nebo desky s chlopněmi, na kterých nebude chybět firemní logo. Jistě se i se svými klienty často vidíte osobně, pokud jim předáváte jakékoliv materiály, postarejte se, aby na nich nechybělo vaše logo. Budete vypadat profesionálně a jistě budete mít pro ostatní větší váhu, když všude uvidí vaše jméno, na rozdíl od firem, které toto nemají a působí spíše anonymně. S firemním popiskem vám skvěle pomůže portál e-abctiskarna.cz, zde je veškerá kalkulace tisku online, takže předem uvidíte, kolik vás bude potisk jednotlivých předmětů stát.