Posted on

Úspěch firmy je závislý především na tom, jak je firma řízena. Pokud je řízena špatně, upadá, pokud dobře, prosperuje. V dnešní době dělá mnoho firem špatné kroky, omezují výrobu, propouští zaměstnance, šetří na propagaci a další. Pokud má přijít změna, udělejte ji tam, kde pomůže změnit řízení firmy k lepšímu. Mezi nejlepší možná rozhodnutí patří pořízení CRM systému. S jeho pomocí můžete firmu řídit snadno, efektivně a odhalit slabiny, které vám dříve bránily v růstu.

Využívejte výhody AutoCRM

Co je to AutoCRM? Jde o nejpokročilejší CRM systém na trhu. Není náročný, naopak je tak jednoduchý, že s ním zvládne pracovat kdokoliv i bez předchozího zaškolení. Je zde přehledné rozhraní, které je rozděleno podle funkcí. Mohou zde být jakékoliv funkce jen potřebujete. Hledáte pro projektové řízení – software? Žádný problém, AutoCRM vám bude přizpůsoben na míru, aby pokryl všechny potřebné funkce a vy jste nemuseli používat k řízení firmy více než tento program. Zvládnete zde dokonale řídit všechny projekty i zakázky.

Můžete snadno přidělovat a plánovat práci zaměstnancům, sledovat jejich harmonogram, docházku a komunikovat s nimi. Stejně tak odsud můžete komunikovat s klienty, zasílat jim nabídky a vést si o nich potřebné informace. Samozřejmostí může být účetnictví, můžete zde vystavovat i posílat faktury, sledovat obrat firmy nebo třeba vaše neplatiče. Můžete zde mít správce souborů, také zde můžete spravovat obchodní příležitosti, firemní soubory aj. Důležitou možností je přístup k potřebným statistikám a informacím, se kterými můžete lépe plánovat budoucnost firmy. Zjistíte, jak si vaše firma vede, jaká je návštěvnost firemního webu nebo třeba, jaké jsou vaše výdaje. Navštivte web AutoCRM.cz a vyzkoušejte si tento systém zcela zdarma.