Posted on

Vlastnit iPhone, to není jen o tom mít telefon, ale je to otázka stylu a příslušnosti k Apple komunitě. iPhone je nejprodávanějším telefonem na světě a pokud si chcete připadat jedineční, je potřeba se nějak odlišit od ostatních uživatelů. Nejlepší možnost představuje kryt nebo pouzdro na telefon. Existuje nespočet možností, zejména z plastu nebo silikonu.

Ne každému se ovšem takové kryty líbí. Pokud dáváte přednost stylu a eleganci, nejlepší jsou kryty na iPhone z hovězí kůže. Zapomeňte na koženku a podobné imitace, pravá kůže je vždy nejlepší volbou, zajistí tu správnou ochranu, prémiový vzhled a dlouhou životnost. Zkuste položit na stůl váš iPhone se stylovým koženým krytem, každého hned zaujme, stane se vaším výrazným doplňkem, na který budete zajisté pyšní.

Kryty iCarer

Abyste koupili kryty a pouzdra z pravé hovězí kůže, zaměřte se na značku iCarer, kterou nabízí internetový obchod Finecase.cz. Najdete zde mnoho barevných variant i mnoho provedení na každou modelovou řadu iPhonu. Je jedno, jaký iPhone máte, s prémiovým koženým vzhledem bude vypadat fantasticky. Kožené nemusí být jen pouzdro pro iPhone, ale i pro váš iPad a dokonce můžete v eshopu pořídit i kožené řemínky pro vaše Apple Watch. Ukažte, že dáte přednost kvalitním materiálům před lacinými materiály, které nic nevydrží. Ačkoliv jde o pravou kůži, ceny vás příjemně překvapí.

Další stylové vybavení pro váš iPhone

Eshop nabízí mnoho užitečného příslušenství, bez kterého se uživatelé iPhonu neobejdou. Velmi důležitá jsou tvrzená skla, zde je koupíte levně a zajistí vašemu displeji dostatečnou ochranu před nárazy i poškrábáním. Naleznete zde i potřebné kabely, dále držáky a nabíječky do auta. Pokud se rádi fotíte, neměly by vám chybět selfie tyče. Vybírat můžete i sportovní voděodolná sluchátka, které oceníte zejména, pokud chodíte s vaším iPhonem běhat. Inspirujte se širokým výběrem stylových pouzder a dalšího sortimentu.