Posted on

Stalo se vám už někdy, že jste spali a náhle jste slyšeli, jako by se vám někdo pohyboval po pozemku? Je to velmi nepříjemný pocit. Možná už se vám také stalo, že jste měli poškozený plot nebo vám něco zmizelo. Dnešní doba vůbec není bezpečná a každý by měl v první řadě myslet na zabezpečení své nemovitosti. Mnoho lidí má strach dávat vysoké výdaje za zabezpečení, ale naštěstí existuje i bezpečnostní prvek, který si může dovolit každý – fotopast.

Proč je fotopast tak důležitá?

Fotopast není příliš drahá, ale přesto je vhodné nevybírat z laciných modelů od neznámých výrobců. Pokud chcete přístroj, na který se můžete spolehnout, zvolte fotopast Bunaty. Fotopasti jsou specifické tím, že se umístí na strom na pozemku, ze kterého monitorují váš pozemek. Proč zrovna na strom? Fotopasti jsou maskované a po umístění na strom o nich budete vědět pouze vy. Fotopast nesnímá v kuse, ale díky svému PIR čidlu reagujícímu na tepelný pohyb snímá jen vetřelce, kteří se dostanou k vám na pozemek. Na fotopasti si díky tomu nebudete prohlížet prázdný záznam, ale jen lidi nebo zvířata pohybující se po vašem pozemku. Fotopasti si můžete plně nastavit a to včetně doby, kdy budou aktivní. Pochopitelně je důležité nastavit, aby snímaly pozemek v době, kdy se na něm nebudete pohybovat.

Jelikož disponují neviditelným nočním přísvitem, zajistí vám kvalitní snímky i v nočních hodinách. Fotopasti reagují ve zlomku sekundy, takže je nemožní jejich záběru uniknout. Jelikož jsou na baterie, nejste nijak limitovaní v tom, kam je umístíte. Kromě klasických fotopastí jsou pro ochranu majetku vhodné GPS fotopasti Bunaty, které vás budou o každém vetřelci informovat tak, že vám na telefon nebo na email zašlou jeho snímek. Vyberte si ze široké škály kvalitních fotopastí na Fotopasti-bunaty.cz.