Posted on

Obejít se v dnešní moderní době bez smartphonu lze už jen stěží. Smartphony se staly běžnou součástí každodenního života lidí. Jejich slabou stránkou je však jejich křehkost a rozbitnost displeje. Z tohoto důvodu je důležité zajistit jeho ochranu. Jelikož stačí jeden nešikovný pád a displej se může hned rozbít. Netřeba dodávat, že nákup nového telefonu či výměna displeje není levnou záležitostí. A jak svůj Samsung nejlépe ochránit?

Tvrzené sklo Samsung dokonale ochrání displej

Prasknutí dotykového skla je strašákem každého z nás. Lze se tomu však vyvarovat nalepením tvrzeného skla. Přesto, že si můžete říkat, že se budete chovat ke svému telefonu jako k peříčku, tak někdy i malý náraz na pevný povrch může být pro displej fatální. Ochranné tvrzené sklo Samsung ochrání displej před nárazy a poškrábáním, proto by rozhodně nemělo jít o opomíjenou část vybavení telefonu. Ušetřit pár stovek by se nemuselo vyplatit.

Pokud disponujete chytrými hodinkami, pak můžete pro jejich ochranu využít ochranné tvrzené sklo Apple Watch, jež zajistí účinnou ochranu displeje hodinek před rozbitím. Aplikace ochranného skla na displej hodinek i na mobil je velice snadné a zabere jen pár minut. Tvrzená skla dokonale přilnou k povrchu displeje, takže není poznat žádný rozdíl.

Kryt na mobil Samsung

Další zaručenou ochranou mobilu, která by měla doplňovat tvrzené sklo, je kryt na mobil Samsung. Kryty jsou na první pohled velmi tenké a lehké, ale jde o velice účinnou ochranu. Jsou vytvořeny ze silikonu, který velmi dobře obklopí telefon ze všech stran. Pokud vám váš Samsung spadne na zem, tak ho kryt ochrání před rozbitím a poškrábáním. Navíc si můžete vybrat z řady barev, podle toho, která se vám bude nejvíce zamlouvat.

Ochranné skla a kryty najdete na e-shopu krytnamobil.cz.