Posted on

První věc, které si na Huawei Watch GT 2 všimnete, je, že vypadá podobně jako další špičkové hodinky od společnosti, Huawei Watch GT. Má zajímavý nový design, který do tváře hodinek za

leňuje zelenou a zlatou barvu, ačkoli tyto hodinky obsahují mnohem více než jen tyto dvě barvy. Abychom získali představu o tom, co hodinky mohou nabídnout, sestavili jsme recenzi Huawei Watch GT 2, která by vám měla poskytnout základní informace o produktu. Tato recenze se dotkne také některých funkcí, které by vás mohly zajímat.

Nejprve se podívejme na hardware hodinek Huawei Watch GT 2. Tyto hodinky používají procesor ATonic, který je jedním z nejnovější generace mikroprocesorů s čipem A od společnosti Samsung. Jedna věc, která tyto hodinky odlišuje od ostatních hodinek ve stejné cenové kategorii, je to, že nepoužívá žádné obrazovky LCD ani odporové fólie, takže získává mnohem více kilometrů než její konkurenti. Důvod, proč se nám tolik líbí, je ten, že běží velmi rychle a nedojde mu baterie jako mnoho jiných hodinek, které jsou dnes na trhu. Výdrž baterie na hodinkách Huawei Watch GT 2 vydrží až devět hodin, i když je maximálně využívána. To je mnohem déle než mnoho hodinek, které jsme zkontrolovali a které používají křemenné baterie, které často vydrží jen několik hodin.

Kromě toho hodinky Huawei Watch GT 2 nabízejí také úhlednou funkci nazvanou „technologie blesku“, která vám umožňuje používat hodinky jako dálkové ovládání. Stisknutím a podržením velkého zeleného kulatého tlačítka na ciferníku můžete procházet internet, odpovídat na e -maily nebo provádět další činnosti. Chcete -li provést více úkolů, stačí jednoduše stisknout tlačítko pro vícekrát a poté jej podržením provést příkaz. Nejen, že je používání chytrých hodinek pohodlnější, ale také vám usnadní přijímání oznámení.

Velkou funkcí, kterou bude mnoho lidí považovat za užitečnou, je monitor srdečního tepu, který je integrován do ciferníků hodinek Huawei Watch GT2. V mnoha jiných fitness zařízeních si musíte připnout hrudní pás na paži, což je nepohodlné. Pokud však používáte chytré hodinky, můžete si hrudní pás jednoduše nasadit a jednoduše připnout na opasek. Už žádné trapné pozice s monitory připoutanými k vašemu tělu! Další skvělou funkcí hodinek HUAWEI Watch GT2 je schopnost sledování vzdálenosti, kterou nabízí. Toto sledování vzdálenosti vám umožňuje sledovat, kolik kilometrů jste vlastně ušli nebo dokonce uběhli, a také to, jakým směrem kráčíte nebo běháte.

Hodinky HUAWEI GT2 jsou vybaveny hrudním popruhem, což je příjemná funkce, která však omezuje výběr stylů hodinek. Naštěstí je k dispozici mnoho skvělých hodinek pro fitness a monitor srdečního tepu, takže si určitě najdete ten, který bude perfektně vyhovovat vašim potřebám. Některé funkce, které je třeba u dobrých fitness hodinek hledat, jsou funkce krokoměru, schopnosti monitoru srdečního tepu a možnost propojení se stávajícím programem zdravotní péče, jako je Healthpoint nebo AccuMentor. Možná budete chtít také chytré rozhraní, protože vám usnadní používání hodinek.

Nejlepší na HUAWEI Watch GT 2 je, že místo tradiční spony na knoflíky obsahuje zapínání na dvě tlačítka. Můžete snadno udělat vše, co potřebujete, aniž byste stiskli spoustu tlačítek. Nemusíte se bát, že byste při chůzi nebo běhu omylem stiskli nesprávné tlačítko, a nebudete se dráždit omylem, když vynecháte cvičení. To znamená, že si můžete cvičení užít plněji a budete mít více času na cvičení, aniž byste se cítili provinile kvůli zmeškání naplánovaných sezení.