Posted on

Už jste si při sportovním sázení všimli, že se průběžně mění kurzy? Může za to bookmaker, to je člověk, který kurz upravuje na základě informací, které dostává. V polovině zápasu je tedy kurz pochopitelně jiný než na jeho začátku, bookmaker má přehled o změnách a pracuje s pravděpodobností. Kurz sestavuje na základě zkušeností a získaných informací.

Podobným způsobem fungují i profesionální sázkaři. Amatérští sázkaři sází od oka, většinou na své oblíbené týmy, a ve většině případů prohrávají. Profesionální sázkař má podobné metody jako bookmaker, podrobně sleduje veškeré změny, pracuje s pravděpodobností a na základě všech informací sází. Profesionální sázkaři však na rozdíl od amatérských většinou vyhrávají, takže jejich úspěchy jsou větší než neúspěchy a jsou dlouhodobě v plusu.

    1. Jak mít výhodu nad bookmakerem?

Pokud se řadíte mezi sázkaře, kterým jejich koníček vydělává, nebo byste své sázení rádi na takovou úroveň dostali, nemusíte postupovat jako většina profesionálních sázkařů, kteří celý den jen sledují zápasy a loví informace z mnoha rozdílných zdrojů. Můžete mít tyto informace z první ruky díky nástroji SPORTS notify.

Jde o nástroj, který získává informace o všech změnách a důležitých událostech, pracuje živě, nonstop a veškeré změny okamžitě zasílá přes notifikace na email nebo na telefon.

K získání nástroje se stačí registrovat na SPORTSnotify.com a samotnou aplikaci si stáhnete na www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace.

Po dokončení registrace ji můžete vyzkoušet i na několik dní ZDARMA. Nezískáte přímo sázkařské tipy, ale notifikace o všem důležitém dle notifikačních balíčků na e-shopu. Získáte mimo jiné upozornění na zveřejnění nových analýz od nejsledovanějších a nejúspěšnějších uživatelů sázkařské komunity, včetně tipů na zajímavé příležitosti. Budete vědět dané informace dříve, než bookmaker a můžete tak sázet s tím nejlepším kurzem, dříve než ho bookmaker změní ve váš neprospěch.